- Home
- Components
- Hard Drives
- Synology HAT3300-6T 6To 256Mo
279,95 €
See price history279,95 €
See price history| Brand | Synology |
|---|---|
| Reference | HAT3300-6T |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 6144 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 610 g |