- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD40EFAX 4To 256Mo
187,61 €
See price history187,61 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD40EFAX |
| ProductSpecs.colors | Red |
| Read Speed | 180 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 180 Mo/s |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 4096 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 570 g |