Thermalright — TL-M12QW-SX3
| Brand | Thermalright |
|---|---|
| Reference | TL-M12QW-SX3 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 25 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 124 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.21 |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 450 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 28.2 dB |
| Maximum Airflow | 68.9 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | PBT |
|---|---|
| PC |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | Yes |
| Reverse Blade | No |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|
21,95 €
See price history