| Brand | Jonsbo |
|---|---|
| Reference | N4 WHITE |
| ProductSpecs.colors | White |
| Length | 300 mm |
| Included PSU | No |
|---|
| Drive Bays | - |
|---|---|
| - |
| Front Panel Connectors | - |
|---|---|
| - |
| Fan Slots | - |
|---|---|
| Included Fans | Yes |
| Watercooling Support | No |
| Low Profile | Yes |
|---|---|
| Maximum GPU Length | 230 mm |
| Maximum PSU Length | 125 mm |
| PSU Form Factor | SFX |
| Expansion Slots | 4 |
| Maximum CPU Cooler Height | 70 mm |
| Supported Form Factors | Micro ATX |
| Mini-ITX |
| Aquarium Style | No |
|---|---|
| Windowed | No |
| Materials | Steel |
| Wood | |
| Mesh Front | Yes |
| Tempered Glass | No |
| Tool-less Design | No |
| Usage | Gaming |
|---|---|
| Media Center | |
| Mini PC | |
| Office | |
| Server | |
| LED RGB | No |
| ARGB Hub | No |
| LED ARGB | No |
| Integrated Screen | No |
| Connector Placement | Standard |
| Width | 286 mm |
|---|---|
| Height | 228 mm |
| Volume | 19.5 L |
| Weight | 3.75 kg |
| Form Factor | Mini Tower |