109,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.O11DMIV2FX.00 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Length | 423.6 mm |
| Included PSU | No |
|---|
| Drive Bays | - |
|---|---|
| - |
| Front Panel Location | Top |
|---|---|
| Front Panel Connectors | - |
| - | |
| - | |
| - |
| Fan Slots | - |
|---|---|
| - | |
| - | |
| - | |
| - | |
| Included Fans | Yes |
| AIO Radiator Support | - |
| - | |
| Watercooling Support | Yes |
| Low Profile | No |
|---|---|
| Maximum GPU Length | 400 mm |
| Maximum PSU Length | 200 mm |
| PSU Form Factor | ATX/EPS |
| Expansion Slots | 7 |
| Maximum CPU Cooler Height | 160 mm |
| Supported Form Factors | ATX |
| E-ATX | |
| Micro ATX | |
| Mini-ITX |
| Aquarium Style | Yes |
|---|---|
| Windowed | Yes |
| Materials | Aluminum |
| Tempered Glass | |
| Mesh Front | No |
| Dust Filters | 4 |
| Tempered Glass | Yes |
| Tool-less Design | Yes |
| Usage | Gaming |
|---|---|
| LED RGB | No |
| ARGB Hub | No |
| LED ARGB | No |
| Integrated Screen | No |
| Connector Placement | Standard |
| Width | 273.3 mm |
|---|---|
| Height | 391.95 mm |
| Volume | 45.37 L |
| Form Factor | Mid Tower |