- Home
- Components
- SSDs
- Yonis Y-12556-128 Go-c 128Go
52,99 €
See price history52,99 €
See price history| Brand | Yonis |
|---|---|
| Reference | Y-12556-128 Go-c |
| Usage | Laptop |
| Read Speed | 511 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 560 Mo/s |
| NVMe | No |
|---|---|
| Format | Other |
| Capacity | 128 Go |
| Form Factor | Propriétaire Apple MacBook Air/Pro (A1465/A1466/A1425/A1398) |
| Interfaces | - |
| Memory Type | TLC |
| Cooling | Passive |
|---|---|
| Has Heatsink | No |
| TRIM Support | Yes |
| PS5 Compatible | No |
| Width | 24 mm |
|---|---|
| Height | 2 mm |
| Length | 108 mm |
| Weight | 7 g |