- Home
- Components
- SSDs
- Synology Enterprise Series 480Go
Synology Enterprise Series 480Go
Synology — 250911-44B5, 250911-9436
136,06 €
See price historySynology — 250911-44B5, 250911-9436
136,06 €
See price history| Brand | Synology |
|---|---|
| Reference | 250911-44B5, 250911-9436 |
| Usage | NAS |
| IOPS Read | 96000 |
|---|---|
| Endurance | 1097 TBW |
| IOPS Write | 55000 |
| Read Speed | 530 Mo/s |
| Write Speed | 500 Mo/s |
| NVMe | No |
|---|---|
| Format | 2.5" |
| Capacity | 480 Go |
| Interfaces | - |
| Memory Type | TLC |
| Cooling | Passive |
|---|---|
| Has Heatsink | No |
| TRIM Support | Yes |
| Width | 69.85 mm |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Length | 100 mm |
| Weight | 100 g |