Cooler Master — MFZ-M2DW-24NP2-R1
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Reference | MFZ-M2DW-24NP2-R1 |
| Colors | White |
| isARGB | Yes |
| staticPressure | 3.63 |
| Maximum RPM | 2400 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 30 dB |
| Maximum Airflow | 75.2 CFM |
| Fan Connectors | 1x LED_ARGB |
|---|---|
| 1x FAN 4-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 179 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |
29,95 €
See price history