- Home
- Components
- SSDs
- Integral INSSD2535BRACKET 2.5"
18,69 €
See price history18,69 €
See price history| Brand | Integral |
|---|---|
| Reference | INSSD2535BRACKET |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Materials | Steel |
| Format | 2.5" |
|---|---|
| Capacity | 0 Go |
| Interfaces | - |
| Width | 101 mm |
|---|---|
| Height | 11 mm |
| Length | 100 mm |
| Weight | 36 g |