- Home
- Components
- Case Fans
- Phanteks M25G2-120 120mm
7,90 €
See price history7,90 €
See price history| Brand | Phanteks |
|---|---|
| Reference | PH-F120M25_G2_BBK01 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.51 |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 350 RPM |
| Maximum Noise | 35.13 dB |
| Maximum Airflow | 72.72 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 158 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |