124,95 €
See price history| Brand | Arctic |
|---|---|
| Reference | ACFRE00180A |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 120 |
| Maximum RPM | 3000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 600 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Airflow | 77 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| AIO Radiator Size | 360 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | No |
|---|---|
| Integrated Display | No |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Copper |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Cooling Type | Liquid |
| Height | 38 mm |
|---|---|
| Weight | 2.02 kg |
| Width with Fan | 398 mm |
| Height with Fan | 63 mm |