- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD64PURZ 6To 256Mo
Western Digital WD64PURZ 6To 256Mo
Western Digital — WD64PURZ
214,95 €
See price historyWestern Digital — WD64PURZ
214,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD64PURZ |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 6144 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |