- Home
- Components
- Hard Drives
- WD_Black WD4005FZBX 4To 256Mo
179,99 €
See price history179,99 €
See price history| Brand | WD_Black |
|---|---|
| Reference | WD4005FZBX |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Has Heatsink | No |
| Read Speed | 256 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 202 Mo/s |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 4096 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 720 g |