be quiet! — BW030EU
| Brand | be quiet! |
|---|---|
| Reference | BW030EU |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 27 mm |
| Included Fans | count: 1 |
| count: 1 | |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 277 |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Fan Count | 2 |
| Maximum Noise | 35 dB |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| AIO Radiator Size | 240 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1150 | |
| Intel 1151 | |
| Intel 1155 | |
| Intel 1200 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| Integrated Display | Yes |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Cooling Type | Liquid |
| Low Profile | No |
| Ball Bearing | No |
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Height | 277 mm |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 52 mm |
99,95 €
See price history