189,95 €
See price history| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Reference | CA-11H-00F6WN-00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| Length | 584 mm |
| ProductSpecs.hasTransportHandle | No |
| ProductSpecs.hasPowerSupplyShroud | Yes |
| Included PSU | No |
|---|
| Drive Bays | - |
|---|---|
| - |
| Front Panel Location | Top |
|---|---|
| Front Panel Connectors | - |
| - | |
| - | |
| - |
| Fan Slots | - |
|---|---|
| - | |
| - | |
| - | |
| Included Fans | No |
| AIO Radiator Support | - |
| - | |
| - | |
| Watercooling Support | Yes |
| Low Profile | No |
|---|---|
| Maximum GPU Length | 480 mm |
| Maximum PSU Length | 220 mm |
| PSU Form Factor | ATX/EPS |
| Expansion Slots | 8 |
| Maximum CPU Cooler Height | 175 mm |
| Supported Form Factors | ATX |
| E-ATX | |
| Micro ATX | |
| Mini-ITX |
| Aquarium Style | Yes |
|---|---|
| Windowed | Yes |
| Materials | Steel |
| Tempered Glass | |
| Mesh Front | No |
| Front Color | White |
| Dust Filters | 3 |
| Tempered Glass | Yes |
| Tool-less Design | No |
| Usage | Gaming |
|---|---|
| LED RGB | No |
| ARGB Hub | No |
| LED ARGB | No |
| Integrated Screen | No |
| Connector Placement | (BTF) |
| Width | 249 mm |
|---|---|
| Height | 560 mm |
| Volume | 81.43 L |
| Weight | 12.3 kg |
| Form Factor | Full Tower |