119,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12SLIN3B.00 |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 25 mm |
| Minimum Noise | 0 dB |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.66 |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 29 dB |
| Maximum Airflow | 61.3 CFM |
| Fan Connectors | 4x OTHER |
|---|---|
| Additional Connectors | 2x POWER_SATA |
| 1x USB_2_0 9-pin | |
| 1x OTHER |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Height | 122.1 mm |
| Weight | 900 g |
| Fan Diameter | 120 mm |