- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan SL Wireless LCD 120 Reverse Blade 120mm x3
Lian Li — G99.12RSLLCD1W3W.00, G99.12RSLLCD1W3B.00
169,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12RSLLCD1W3W.00, G99.12RSLLCD1W3B.00 |
| ProductSpecs.isRGB | No |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 31 dB |
| ProductSpecs.toolFree | Yes |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | No |
| Width with Fan | 124.5 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 28 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 120 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.1 |
| Integrated Display | Yes |
| Maximum RPM | 1900 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 31 dB |
| Maximum Airflow | 51.45 CFM |
| Minimum Airflow | 51.45 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 9-pin |
| 1x OTHER |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | PBT |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|