39,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CO-9051029-WW |
| isRGB | Yes |
| Colors | White |
| isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 10 dB |
| zeroRPMMode | Yes |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 25 mm |
| lengthWithFan | 120 |
| staticPressure | 5.22 |
| Maximum RPM | 2400 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 400 RPM |
| Maximum Noise | 36 dB |
| Maximum Airflow | 69.9 CFM |
| Minimum Airflow | 9.75 CFM |
| Fan Connectors | 1x OTHER |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 |
| 1x POWER_PCIE 6-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Weight | 255 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |