99,95 €
See price history| Brand | Arctic |
|---|---|
| Reference | ACFRE00179A |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 138 |
| Maximum RPM | 2500 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 400 RPM |
| Maximum Airflow | 109 CFM |
| Fan Diameter | 140 mm |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| AIO Radiator Size | 280 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | No |
|---|---|
| Integrated Display | No |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Copper |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Cooling Type | Liquid |
| Height | 38 mm |
|---|---|
| Weight | 1.68 kg |
| Width with Fan | 317 mm |
| Height with Fan | 68 mm |