- Home
- Components
- CPU Coolers
- Lian Li Hydroshift II LCD-C 360CL
169,23 €
See price history169,23 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G89.GHS2LCD36RB.00 |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 31 dB |
| Maximum Airflow | 72 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| AIO Radiator Size | 360 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| Integrated Display | Yes |
| Materials | Aluminum |
|---|
| Cooling Type | Liquid |
|---|
| Height | 28 mm |
|---|