- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba MG11 24To 1024Mo
609,00 €
See price history609,00 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | MG11ACA24TE |
| Read Speed | 295 Mo/s |
|---|---|
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 1024 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 24576 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 730 g |