- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Blue Mobile 500Go 128Mo
Western Digital WD Blue Mobile 500Go 128Mo
Western Digital — WD5000LPZX
Western Digital — WD5000LPZX
| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD5000LPZX |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | Laptop |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 500 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 69.85 mm |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Length | 100.2 mm |
| Weight | 90 g |
57,95 €
See price history