- Home
- Components
- CPU Coolers
- TRYX PANORAMA SE ARGB 360
363,78 €
See price history363,78 €
See price history| Brand | TRYX |
|---|---|
| Reference | L-P360L-AM3M-G0K |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Maximum RPM | 1850 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 500 RPM |
| Maximum Noise | 27.86 dB |
| Maximum Airflow | 66.09 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| AIO Radiator Size | 360 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1150 | |
| Intel 1151 | |
| Intel 1155 | |
| Intel 1156 | |
| Intel 1200 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| Integrated Display | Yes |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Copper |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Workstation | |
| Cooling Type | Liquid |
| Variable Speed | Yes |
| Height with Fan | 30 mm |
|---|