| Brand | Arctic |
|---|---|
| Reference | ACFAN00322A |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 4.5 |
| Maximum RPM | 3000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 500 RPM |
| Maximum Noise | 25 dB |
| Maximum Airflow | 73 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | ARGB |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Office | |
| Cooling Type | Active |
| Heat Pipes | No |
| Reverse Blade | Yes |
| Weight | 185 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |