- Home
- Components
- Hard Drives
- Seagate Exos 10E300 1.2To 128Mo
116,79 €
See price history116,79 €
See price history| Brand | Seagate |
|---|---|
| Reference | ST1200MM0009 |
| Read Speed | 250 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 130 Mo/s |
| Rotation Speed | 10000 RPM |
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 1200 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 70.1 mm |
|---|---|
| Height | 15 mm |
| Length | 100.45 mm |
| Weight | 191 g |