- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD6004FRYZ 6To 256Mo
289,95 €
See price history289,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD6004FRYZ |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Usage | Server |
|---|---|
| Format | 3.5" |
| Capacity | 6144 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 715 g |