- Home
- Components
- Hard Drives
- Seagate BarraCuda 4To 256Mo
169,95 €
See price history169,95 €
See price history| Brand | Seagate Technology |
|---|---|
| Reference | ST4000DM004 |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 4096 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 20.17 mm |
| Length | 146.99 mm |
| Weight | 490 g |