Corsair — CO-9050196-WW, CO-9050197-WW
46,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CO-9050196-WW, CO-9050197-WW |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 10 dB |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.81 |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 420 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 34.6 dB |
| Maximum Airflow | 65.82 CFM |
| Minimum Airflow | 13.33 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Office |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | Yes |
| Weight | 234 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |