- Home
- Components
- Hard Drives
- Seagate IronWolf 8To 256Mo - Bulk
279,95 €
See price history279,95 €
See price history| Brand | Seagate Technology |
|---|---|
| Reference | ST8000VN002 |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 8192 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.11 mm |
| Length | 146.99 mm |
| Weight | 630 g |