Seagate Technology, Seagate — ST4000VN006, 2x ST4000VN006
159,95 €
See price history| Brand | Seagate Technology, Seagate |
|---|---|
| Reference | ST4000VN006, 2x ST4000VN006 |
| Read Speed | 202 Mo/s |
|---|---|
| Rotation Speed | 5400 RPM |
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 4096 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 20.2 mm |
| Length | 146.99 mm |
| Weight | 490 g |