- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan TL Wireless 120 Reverse Blade 120mm
Lian Li — G99.12RTL1W1B.00, G99.12RTL1W1W.00
| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12RTL1W1B.00, G99.12RTL1W1W.00 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| White | |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 124.5 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.66 |
| Maximum RPM | 2300 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Maximum Noise | 34 dB |
| Maximum Airflow | 83.4 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x USB_2_0 9-pin | |
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|
34,75 €
See price history