- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD10PURZ 1To 64Mo
89,97 €
See price history89,97 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD10PURZ |
| ProductSpecs.colors | Purple |
| Materials | Metal |
| Plastic |
| Read Speed | 110 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 110 Mo/s |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
| Cache | 64 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 1024 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 450 g |