- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan TL LCD Wireless 120 Reverse Blade 120mm
Lian Li — G99.12RTLLCD1W1W.00
49,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12RTLLCD1W1W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 28 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 124 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.83 |
| Integrated Display | Yes |
| Maximum RPM | 1900 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 350 RPM |
| Maximum Noise | 31 dB |
| Maximum Airflow | 54.3 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x USB_2_0 9-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | PA66 |
|---|---|
| PBT |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|