- Home
- Components
- Case Fans
- be quiet! Silent Wings 3 120mm
38,24 €
See price history38,24 €
See price history| Brand | be quiet! |
|---|---|
| Reference | BL064 |
| Width with Fan | 120 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 120 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 25 |
| Fan Count | 1 |
|---|---|
| Maximum Noise | 16.4 dB |
| Maximum Airflow | 50.5 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 3-pin |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Office | |
| Workstation | |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Variable Speed | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|