- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan SL Wireless 120mm White
Lian Li Uni Fan SL Wireless 120mm White
Lian Li — G99.12SL1W1W.00
34,95 €
See price historyLian Li — G99.12SL1W1W.00
34,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12SL1W1W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 0 dB |
| Width with Fan | 120 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | No |
| Height with Fan | 28 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 124.5 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.68 |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Maximum Noise | 28.5 dB |
| Maximum Airflow | 69.8 CFM |
| Minimum Airflow | 0 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | PBT |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|