- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan SL-Infinity Reverse Blade 120mm x3
Lian Li Uni Fan SL-Infinity Reverse Blade 120mm x3
Lian Li — G99.12RSLIN3W.00
109,95 €
See price historyLian Li — G99.12RSLIN3W.00
109,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12RSLIN3W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 17 dB |
| ProductSpecs.toolFree | Yes |
| Width with Fan | 122.1 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 25 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 120 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.02 |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 32 dB |
| Maximum Airflow | 63.6 CFM |
| Fan Connectors | 3x FAN 4-pin |
|---|---|
| 3x LED_ARGB 3-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| PBT | |
| Polycarbonate |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Weight | 360 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |