- Home
- Components
- Hard Drives
- Synology HAT3310-16T 16To 512Mo
589,95 €
See price history589,95 €
See price history| Brand | Synology |
|---|---|
| Reference | HAT3310-16T |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 16384 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 720 g |