| Brand | Xilence |
|---|---|
| Reference | XZ018 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| White | |
| Length | 25 mm |
| Maximum Operating Temperature | 280 °C |
|---|---|
| Thermal Resistance | 0.201 °C/W |
| Fan Connectors | - |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| Materials | Silicone |
|---|
| PWM Control | No |
|---|---|
| Usage | Office |
| Workstation | |
| Cooling Type | Passive |
| Width | 110 mm |
|---|---|
| Height | 15 mm |
| Weight | 1.5 g |