Lian Li — G99.12TLLCD1W1B.00, G99.12RTLLCD1W1B.00
49,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12TLLCD1W1B.00, G99.12RTLLCD1W1B.00 |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 124.5 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.9 |
| Integrated Display | Yes |
| Maximum RPM | 1900 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 350 RPM |
| Maximum Noise | 27 dB |
| Maximum Airflow | 62 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 9-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|