- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba MG09ACA18TE 18To 512Mo
Toshiba MG09ACA18TE 18To 512Mo
Toshiba — MG09ACA18TE
465,00 €
See price historyToshiba — MG09ACA18TE
465,00 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | MG09ACA18TE |
| Read Speed | 268 Mo/s |
|---|---|
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 18432 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | FC-MAMR |
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 720 g |