- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan SL-INF140 140mm White
Lian Li Uni Fan SL-INF140 140mm White
Lian Li — G99.14SLIN1W.00
39,95 €
See price historyLian Li — G99.14SLIN1W.00
39,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.14SLIN1W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 142 mm |
| Minimum Noise | 20 dB |
| ProductSpecs.toolFree | Yes |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | Yes |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.88 |
| Maximum Operating Temperature | 60 °C |
| Maximum RPM | 1600 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Maximum Noise | 28 dB |
| Maximum Airflow | 72.7 CFM |
| Minimum Airflow | 0 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB 3-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| PBT | |
| Polycarbonate |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Width | 140 mm |
|---|---|
| Height | 25 mm |
| Weight | 310 g |
| Fan Diameter | 140 mm |