24,95 €
See price history| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Reference | RR-S4NA-17PA-R1 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 1.86 |
| Maximum RPM | 1750 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 650 RPM |
| Maximum Noise | 27.2 dB |
| Maximum Airflow | 71.93 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Cooling Type | Active |
| Heat Pipes | Yes |
| Heat Pipe Count | 4 |
| Variable Speed | Yes |
| Weight | 700 g |
|---|