- Home
- Components
- CPU Coolers
- Xigmatek LK Pro 360 Digital
72,30 €
See price history72,30 €
See price history| Brand | Xigmatek |
|---|---|
| Reference | EN47404 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Maximum RPM | 2500 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 800 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 29.8 dB |
| Maximum Airflow | 85.82 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| AIO Radiator Size | 360 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1150 | |
| Intel 1151 | |
| Intel 1155 | |
| Intel 1156 | |
| Intel 1200 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 | |
| Intel 2011 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| Integrated Display | Yes |
| Materials | Aluminum |
|---|
| Cooling Type | Liquid |
|---|
| Height with Fan | 27 mm |
|---|