134,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CO-9051042-WW |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Minimum Noise | 10 dB |
| ProductSpecs.staticPressure | 4.18 |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 400 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 29.5 dB |
| Maximum Airflow | 71.6 CFM |
| Minimum Airflow | 16.5 CFM |
| Fan Connectors | 3x OTHER |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Server | |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|