13,95 €
See price history| Brand | be quiet! |
|---|---|
| Reference | BL111 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.41 |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 30.9 dB |
| Maximum Airflow | 59.6 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Server | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 149 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |