Lian Li — G99.12SL1W3W.00, G99.12SL1W3B.00
109,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12SL1W3W.00, G99.12SL1W3B.00 |
| ProductSpecs.colors | Multicolor |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 124.5 mm |
| Minimum Noise | 17 dB |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.44 |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 28.5 dB |
| Maximum Airflow | 64.05 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x OTHER | |
| Additional Connectors | 1x USB-A 2.0 |
| 1x OTHER |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| PBT | |
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Height | 28 mm |
| Fan Diameter | 120 mm |