46,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CO-9050181-WW, CO-9050185-WW |
| ProductSpecs.isRGB | No |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 120 mm |
| Minimum Noise | 10 dB |
| ProductSpecs.toolFree | No |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | Yes |
| Included Fans | type: ARGB, count: 3, diameter: 120, thickness: 25 |
| Width with Fan | 120 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 25 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 120 |
| ProductSpecs.staticPressure | 4.15 |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 420 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 36 dB |
| Maximum Airflow | 72.8 CFM |
| Minimum Airflow | 13.3 CFM |
| Fan Connectors | 3x FAN 4-pin |
|---|---|
| 3x LED_ARGB 3-pin | |
| Additional Connectors | 12x OTHER |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Copper |
|---|---|
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Height | 25 mm |
| Weight | 704 g |
| Fan Diameter | 120 mm |