529,95 €
See price history| Brand | Seagate Technology |
|---|---|
| Reference | ST18000NM000J |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 18432 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 650 g |