- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Blue 2To 256Mo
Western Digital WD Blue 2To 256Mo
Western Digital — WD20EZBX
Western Digital — WD20EZBX
| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD20EZBX |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.6 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 450 g |
89,95 €
See price history