- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Blue 1To 64Mo
79,95 €
See price history79,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD10EZEX |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 64 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 1024 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 25.4 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 690 g |